Skip to content

Niewłaściwe postępowanie w badaniach medycznych ad 10

5 miesięcy ago

248 words

Służba Gallo jako arbitra rękopisu przesłanego do czasopisma przez naukowców z Institut Pasteur, Office of Research Integrity wykazała, że Dr. Działania Gallo odzwierciedlają skłonność Dr Gallo do fałszywego przedstawiania i wprowadzania w błąd na korzyść jego własnych odkryć lub hipotez. Biuro podważyło także nadzór laboratoryjny doktora Gallo, twierdząc, że odzwierciedla nieodpowiedzialne zarządzanie laboratorium, które na stałe zaburzyło zdolność śledzenia kroki podjęte w badaniach nad wczesnym AIDS prowadzonych przez dr. Gallo. Biuro Uczciwości Badawczej zauważyło, że znaczenie nauki i zdrowia publicznego w pracy związanej z AIDS nakłada obowiązek zgłaszania metodologii i rezultatów tych przełomowych badań – zobowiązanie, urząd powiedział, że dr Gallo nie udało się spotkać. Finansowanie i ujawnianie informacji
Prezentowany jako 102. wykład Shattuck na corocznym spotkaniu Massachusetts Medical Society w Bostonie 9 maja 1992 roku.
Jestem wdzięczny Reidowi PF Stuntzowi, Peterowi DH Stocktonowi, Bruce owi F. Chafinowi, Dennisowi Fitzgibbonsowi i Janinie A. Jaruzelski za ich pomoc w pracach kongresu w dochodzeniach podkomisji i przygotowaniu tego wykładu oraz dr Margot O Toole, dr Ned Feder, pan Walter Stewart, dr Suzanne Hadley i inni świadkowie podkomisji odważni na tyle, by mówić prawdę, za nieoceniony wkład w pracę podkomisji.
Author Affiliations
Congressman Dingell (D-Mich.) Jest przewodniczącym Podkomisji ds. Nadzoru i Dochodzeń w Izbie Reprezentantów USA.

[więcej w: przeglądarka skierowan, hashimoto objawy psychiczne, echo serca poznań ]

0 thoughts on “Niewłaściwe postępowanie w badaniach medycznych ad 10”

  1. [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: poradnia zdrowia psychicznego poznań[…]

  2. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: usg kraków prywatnie[…]